top of page

Tisk letáků kvalitně a výhodně

Tisk letáků a plakátů je pro nás běžnou záležitostí, měsíčně tiskneme několik desítek tisíc ks letáků a proto tisk rádi nabídneme i Vám. Všeobecně platí, že čím více letáků objednáte, tím méně zaplatíte za 1 ks. Toto je dáno zejména technikou ofsetového tisku, kdy se při vysokých nákladech tisku letáků "rozpouští" vstupní náklady na přípravu tiskového stroje, osvit tiskových desek, barvy atd. Nicméně víme, že ne každý rozdá desítky tisíc letáků měsíčně, proto letáky tiskneme již od 1 ks na našich digitálních tiskárnách Konica Minolta, které vynikají špičkovou kvalitou tisku srovnatelnou s ofsetem. 

 

Cenovou nabídku tisku letáků i plakátů Vám rádi připravíme na míru do 60 minut, stačí využít kontaktní formulář níže.

Ukázky tisku letáků & plakátů

Pro naše zákazníky jsme vytisknuli nejen tyto tiskoviny:

Naše nabídka

Zde je naše kompletní nabídka tisku letáků a plakátů:

 klasické formáty (A2, A3, A4, A5, A6, DL)

 netradiční formáty (210 x 210 mm, 125 x 175 mm, atd.)

 široká škála papírů (od 80g do 350g, křídy lesk, mat, bezdřevé ofsety, eko papíry atd.)

 letáky od 1 ks (digitální ofset) až po 10 tisíce (ofsetový tisk)

 letáky lakované, laminované, UV lakované, parciálně lakované

 letáky skládané, perforované, s výsekem či násekem

 ceny tisku letáků již od 0,1 Kč/ks

 rychlé dodání (1 - 2 dny) v ceně

navíc doprava zdarma a tisk vizitek zdarma (pro stálé zákazníky)

Letáky na míru Vašim potřebám

Letáky a plakáty Vám rádi zajistíme formou "na klíč". Naši šikovní grafici Vám navrhnout grafický design na míru Vašim potřebám a přesně podle požadavků, aby byl výstup co nejkvalitnější.

 

V případě dodání Vašich tiskových dat dojde k důkladné kontrole před samotným tiskem. Na chyby či nedostatky, které by mohli mít vliv na kvalitu výsledného produktu upozorníme, případně zdarma v rámci zakázky upravíme (pokud se jedná záležitosti typu dodělání ořezových značek, zvětšení spadávky atd.).

 

Následně zajistíme tisk v naší ofsetové tiskárně (případně na digitálním ofsetu), nařežeme a důkladně zabalíme. V případě zájmu zašleme v rámci celé Evropy po vybraném přepravci nebo zajistíme distribuci letáků ve Vámi zvolené lokalitě.

Další informace

Rychlá poptávka tisku

Nevíte si rady? Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi vám poradíme s grafickým návrhem, důkladnou kontrolou tiskových dat nebo doporučíme jaký papír na letáky/plakáty použít.

Máme dlouholeté zkušenosti, které můžeme nabídnout.

Pár tipů pro přípravu a tisk letáků

Přinášíme Vám pár tipů jak vytvořit kvalitní leták, který bude efektivní, zaujme velkou část cílové skupiny a několikrát Vám zhodnotí investici do jeho pořízení.

 

V jednoduchosti je síla!

Letáky se snažte koncipovat maximálně jednoduše a srozumitelně, přehršel informací škodí. Vaši potenciální zákazníci se v nepřehledných letácích nabitých textem ztrácí a nebaví je informace číst. Letáky co nejvíc zjednodušte, zdůrazněte hlavní ideu, upozorněte na výhodnou cenu či slevu, kterou může daný zákazník využít. V případě potřeby detailních informací odkazujte z letáků na váš web.

 

Jednoduchost platí i pro design letáku. Ten nemusí být nutně maximálně kreativní, stačí jednoduchý a účelový design, který upozorní na hlavní výhody vaší nabídky. Pamatujte, že obrázky na letáku prodávají! Snažte se použít co nejlepší obrázky, v nejvyšší možné kvalitě (alespoň 300 dpi). Z letáku však nedělejte fotoalbum, použijte obrázky, které přesně vystihnou vaši nabídku. Zmiňte také konkurenční výhody, tj. co vás odlišuje od vaší konkurence a co jsou vaše hlavní přednosti. Zákazníka se vždy snažte navést k určité interakci jako např. návštěva webu, návštěva prodejny, využití slevového kuponu atd. 

 

Dnes už neletí zdobené písmo (např. WordArt), křiklavé plochy, duhové přechody či 3D texty. Zde uvádíme pár případů, jak by Váš leták vypadat určitě neměl:

 

 

Nechat si udělat grafický návrh letáků dnes není otázkou několika tisíc, ozvěte se nám, rádi vám připravíme grafický design vašich letáků na míru a vytiskneme v nejvyšší možné kvalitě na ofsetu, příp. pokud potřebujete pár set ks na malonákladové produkční tiskárně.

 

 

Připravujeme další tipy...

rychlý tisk

letáků a plakátů

Anchor 3

Kreativní řešení

Grafický design

Firemní identita

Sazba a zlom

Foto práce

Tvorba webu

Falcování, skládání & perforace

Výsek, bigování & rylování

Vazby V1 - V8

Kompletace, snášení a vkládání

Kalendářová vazba, vrtání & lepení

Balení, distribuce & logistika

Dokončující zpracování

Nejčastější dotazy (FAQ)

O ofsetovém tisku

O společnosti

Poptávka letáky

Tisk letáků a plakátů je základ každé reklamní kampaně. Jedná se o tradiční médium, které velmi dobře osloví Vaše současné i budoucí zákazníky. Letáky jsou velmi dobrý doplněk online reklamy (PPC kampaně, Facebook atd.), kterým efektivně oslovíte zejména konzervativnější část populace. Letáky i plakáty tiskneme digitálním ofsetem (od 1 ks) nebo klasickým ofsetem do formátu B2. Cenovou nabídku zpracujeme do 60 minut. 

Letáky a plakáty dodáváme nejen po celé ČR, ale i na Slovensko, do Rakouska, Německa a Skandinávie!

tisk letáků od 1 ks!

nově!

V červnu 2017 jsme nainstalovali zbrusu novou špičkovou malonákladovou tiskárnu Konica Minolta C2070, díky které Vám vytiskneme kalendáře již od 1 ks za velmi dobrou cenu!

Perfektní tisk dosahující kvality ofsetu (certifikace).

bottom of page