o nás

Jsme kreativní grafické studio a moderní ofsetová,

digitální a velkoplošná tiskárna z Českých Budějovic, působící na trhu s reklamou, grafickým designem a tiskovou produkcí dlouhých 24 let.

 

Nabízíme Vám kompletní grafický a tiskový servis od zrodu prvotního grafického návrhu, přes ofsetový, digitální tisk či velkoplošný tisk, až po knihařské zpracování, pečlivé zabalení a expedici naší firemní přepravou.

 

Srdcem naší tiskárny je moderní a výkonný tiskový stroj KBA Rapida 75-4, který zvládne tisknout rychlostí až 15.000 archů za hodinu. Dále máme k dispozici špičkové malonákladové tiskárny Konica Minolta, díky kterým Vám vytiskneme drobné náklady tiskovin jako např. 50 ks vizitek, 500 ks A5 letáků či 100 ks kalendářů. Nově k dispozici tiskový plotr Mimaki CJV 150.

 

Samozřejmostí je kompletní strojové zázemí pro knihařské zpracování - řezačky, falcovačka Heidelberg, automatická linka na produkci brožur a katalogů Harris Sheridan, výsekové stroje, vrtačky, vazba V2 či linka na produkci kalendářů.

  

Kreativní řešení

Grafický design

Firemní identita

Sazba a zlom

Foto práce

Tvorba webu

Falcování, skládání & perforace

Výsek, bigování & rylování

Vazby V1 - V8

Kompletace, snášení a vkládání

Kalendářová vazba, vrtání & lepení

Balení, distribuce & logistika

Dokončující zpracování

Nejčastější dotazy (FAQ)

O ofsetovém tisku

O společnosti

Grafické studio a tiskárna České Budějovice. Poskytujeme kompletní tiskový a grafický servis - kvalitní ofsetový tisk a moderní grafické návrhy. Realizujeme tisk prakticky jakýchkoliv tiskovin - vizitiky, plakáty, letáky, brožury, katalogy, firemní desky, bloky, průpisy, krabičky, periodika, noviny, kalendáře a mnohé další. Rychlé dodání a nízké ceny tisku. Cenové nabídky tisku do 60 minut.

Člen Jihočeské hospodářské komory

© dot. GrafickéStudio&Tiskárna 2020

Rychlý kontakt

Schnellanfrage / Quick contact

 

tel.: +420 775 101 363

e-mail: poptavky@dot.cz

 

dot. DesignStudio s.r.o.

Za Otýlií 2872/18

370 01 České Budějovice.t s.r.e

 

Sociální sítě

Soziale Netzwerke / Social networks

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Google+ Clean
  • YouTube Clean